Realizacje

O tym jak działam

Wykonuję strony internetowe dla małych i średnich firm. Tworzenie stron to moja pasja, lubię niebanalne projekty i oryginalny design. Do każdego zlecenia podchodzę z dużym zaangażowaniem oraz z dbałością o każdy szczegół. Nie korzystam z szablonów i pagebuldierów zastępując te półśrodki solidnym i czystym kodowaniem. Jeżeli szukasz rzetelnego freelancera, który lubi łamać schematy i wykonuje zlecone usługi na najwyższym poziomie dbając o każdy detal oraz wykorzystując najlepsze wzorce to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Każdy projekt to godziny spędzone na planowaniu, rozmieszczaniu i testowaniu najlepszych pomysłów.

Unikalne projekty

Tworzę unikalne projekty graficzne. Strony internetowe stworzone przeze mnie są funkcjonalne, intuicyjne i atrakcyjne wizualnie. Z niezwykłą dbałością dbam o każdy nawet najmniejszy element, który znajdzie się na tworzonej przeze mnie stronie internetowej. Zapewniam niepowtarzalny efekt wizualny, przejrzystość oraz ergonomię tak, aby witryna były jak najbardziej czytelna dla odbiorcy oraz łatwa w obsłudze dla administratora. Strony internetowe stworzone przeze mnie są dostosowane do wszystkich urządzeń dzięki czemu doskonale wyświetlają się nie tylko na komputerach ale także na smartfonach czy tabletach.

Kompleksowość

Moje strony są odrobinę droższe niż u przeciętnego freelancera, ale za to tańsze niż w agencji, a kompleksowość i jakość wykonania nie odbiega od poziomu stron agencji interaktywnych. Zanim zdecydujesz się zatrudnić agencję zajmującą się tworzeniem ipozycjonowaniem stron internetowych, zastanów się nad lepszą alternatywą dla Twojej firmy - zatrudnieniu niezależnego twórcy, czyli freelancera. Dużą zaletą jaka przemawia za takim wyborem jest fakt, iż jestem dostępny dla Ciebie w nietypowych dniach czy godzinach, w których zazwyczaj agencje nie pracują. Staram się pomóc w razie potrzeby nawet w weekendy i święta.

Moje usługi to najlepszy wybór!

Wybranie freelancera to lepszy wybór między innymi ze względu na cenę. Dzięki niskim kosztom zewnętrznym jako niezależny projektant stron internetowych mogę zapewnić większą wartość za Twoje pieniądze w porównaniu do większości firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych. Kontaktujesz się bezpośrednio z twórcą Twojej strony dlatego nie ma żadnych niedomówień i niedopowiedzeń, stawiam na jasno określone i sprecyzowane formy komunikacji tak, aby praca była łatwiejsza i bardziej efektywna.

Dobra komunikacja to podstawa!

Od lat tworząc strony internetowe spotykam się z zagadnieniem niezadowolenia klientów z kontaktu między klientem, a wykonawcą niezależnie od tego czy była to agencja czy freelancer. Doświadczenie jakie uzyskałem pozwoliło mi nabyć umiejętności pozwalające kontaktować się z klientem w sposób jasny i czytelny. Komunikacja jest bardzo ważnym elementem, który wpływa na końcowe efekty wykonanych prac. Dlatego też decydując się na moje usługi masz pewność, że konwersacja jaką podejmiemy ułatwi Tobie przekazanie wskazówek dotyczących tego czego oczekujesz, a mi w niebagatelny sposób ułatwi pracę. Wykonane przeze mnie strony internetowe oraz klienci, którzy nabyli moje usługi w pełni potwierdzają, że poziom komunikacji był na najwyższym poziomie.