Realizacje

Projekt i funkcjonalność

Projekt i funkcjonalność Twojej platformy eCommerce ma znaczący wpływ na konwersje sprzedaży. Wiem, że sklepy internetowe wymagają większej funkcjonalności niż zwykła strona internetowa, od odpowiedniego hostingu przez obsługę sklepu, przetwarzanie płatności, aż po zarządzanie zapasami i system wysyłkowy.

Analiza i dobór rozwiązań

Wykorzystując doświadczenie i wiedzę buduje sklepy internetowe, które przyciągają odwiedzających i utrzymują ich lojalność. Analizuje Twoją niszę biznesową, identyfikuje odpowiednich odbiorców i starannie dobieram najlepsze rozwiązania narzędzia.Sprzedaż online nigdy nie była ważniejsza niż obecnie. Pozwól, że pomogę Ci zbudować Twój sukces w Internecie.

Responsywna witryna eCommerce

Obecnie ok 70% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Dzięki responsywnej stronie eCommerce na komputery, tablety i urządzenia mobilne będziesz mieć kontrolę nad tym, jak odwiedzający widzą Twój sklep. Zadbam o to, aby Twoja witryna była w pełni funkcjonalna na wszystkich urządzeniach.

Intuicyjna nawigacja

Rozwijam sklepy internetowe z wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów. Będziesz mieć niesamowicie szybki sklep internetowy, który pozwoli klientom przejść od przeglądania produktów do kasy w ciągu kilku sekund dzięki łatwej nawigacji, a łatwość obsługi robi różnicę.